Литий диск Ronal R56 7,5x19/5x114,3 ET40 DIA82
Фото 3 | від 8 030 до 12 572 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R56 132
Характеристики
Ronal R56 7,5x19/5x114,3 ET40 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 7,5x19/5x114,3 ET40 DIA82
Сортувати
Ronal R56 Mattschwarz-Frontkopiert (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82) | 10 899 грн. |
Ronal R56 R19 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82.1 Matt Black 56R9755.08X/330 | 10 185 грн. |
Ronal R56 (7.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA82.1) На замовлення з Європи. | 10 416 грн. |
Ronal R56 MBFC R19 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82.0 | 12 572 грн. |
Ronal R56 (7.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA82.1 Mattschwarz) | 11 631 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі