Литий диск Ronal R57 7,5x18/5x112 ET35 DIA76
Відео 5Фото 5 | від 7 974 до 20 010 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R57 73
Характеристики
Ronal R57 7,5x18/5x112 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R57 7,5x18/5x112 ET35 DIA76
Сортувати
Ronal R57 Mattschwarz-Frontkopiert (R18 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA76) | 8 499 грн. |
Ronal R57 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 11 132 грн. |
Ronal R57 MBFC R18 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 8 234 грн. |
Ronal R57 R18 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Red Spoke 57R8755.07X/MC | 10 766 грн. |
Ronal R57 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1 Schwarz-Frontkopiert) | 11 309 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі