Литий диск Ronal R62 7,5x18/5x112 ET35 DIA76,1
Відео 1Фото 17 | від 8 141 до 11 005 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R62 82
Характеристики
Ronal R62 7,5x18/5x112 ET35 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R62 7,5x18/5x112 ET35 DIA76,1
Сортувати
Ronal R62 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Black B На замовлення з Європи. | 10 428 грн. |
Ronal R62 R18 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Matt Polished 62R8755.07 | 9 828 грн. |
Ronal R62 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack-Matt-Frontkopiert) | 11 005 грн. |
Ronal R62 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Black Chrome На замовлення з Євро | 10 428 грн. |
Ronal R62 (7.5J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Black Red На замовлення з Європи. | 10 428 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі