Сковорідка Rotex Modena RC132M-26 26 см
Фото 4 |
Rotex Modena RC132M-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Modena RC132M-26 26 см
Усі ціни 21 →Rotex RC132M-26 Modena | 710 грн. |
Rotex RC132M-26 Modena | 700 грн. |
Сковорода Rotex 26 см (RC132M-26 Modena) | 789 грн. |
Сковорода Rotex Modena 26 см (RC132M-26) RC132M-26 | 898 грн. |
Сковорода Rotex Modena 26 см (RC132M-26) RC132M-26 | 789 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Rotex Modena RC132M-26
Ціни на Rotex Modena RC132M-26 |
---|---|---|---|---|
Rotex Modena RC132M-24 24 см | від 637 грн. | 27 пропозицій | ||
Rotex Modena RC132M-26 26 см | від 710 грн. | 26 пропозицій | ||
Rotex Modena RC132M-28 28 см | від 833 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →