Сковорідка Con Brio CB-2829 28 см
Con Brio CB-2829 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2829 28 см
Усі ціни 6 →Con Brio Infinity Line 28 см (CB-2829) | 671 грн. |
Con Brio Infinity Line 28 см (CB-2829) | 682 грн. |
Сковорода Con Brio Infinity Line 28 см 2829-CB | 728 грн. |
Con Brio 2829-CB | 642 грн. |
Сковорідка Con Brio Infinity Line 28 см CB-2829 | 761 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Con Brio Marble 28 см (CB-2829) | 886 грн. |
Модификації Con Brio CB-2829
Ціни на Con Brio CB-2829 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2029 20 см | від 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2429 24 см | від 554 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-2829 28 см | від 642 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →