Сковорідка Rotex Ferrara RC140M-28 28 см
Фото 4 |
Rotex Ferrara RC140M-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Ferrara RC140M-28 28 см
Усі ціни 23 →RC140M-28 Ferrara | 834 грн. |
Сковорода Rotex RC140M-28 Ferrara | 669 грн. |
Сковорода Rotex Ferrara 28 см (RC140M-28) RC140M-28 | 895 грн. |
Сковорода Rotex Ferrara 28 см (RC140M-28) RC140M-28 | 909 грн. |
Rotex Сковорода 28 см RC140M-28 Ferrara 639382 | 949 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Rotex Ferrara RC140M-28
Ціни на Rotex Ferrara RC140M-28 |
---|---|---|---|---|
Rotex Ferrara RC140M-22 22 см | від 647 грн. | 7 пропозицій | ||
Rotex Ferrara RC140M-24 24 см | від 589 грн. | 28 пропозицій | ||
Rotex Ferrara RC140M-26 26 см | від 659 грн. | 26 пропозицій | ||
Rotex Ferrara RC140M-28 28 см | від 669 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →