Сковорідка для млинців Rotex Modena RC102M-25 25 см сірий
Фото 3 |
Rotex Modena RC102M-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Modena RC102M-25 25 см сірий
Усі ціни 18 →Rotex RC102M-25 Modena (pancake) | 520 грн. |
Сковорода для млинців Rotex 25 см (RC102M-25 Modena) | 569 грн. |
Сковорода Rotex Modena для блинов 25 см (RC102M-25) RC102M-25 | 491 грн. |
Сковорода Rotex Modena для блинов 25 см (RC102M-25) RC102M-25 | 459 грн. |
Rotex Сковороди ROTEX RC102M-25 Modena (pancake) 638473 | 519 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →