Сковорідка Rotex Graniti RC152G-28 28 см
Фото 4 |
Rotex Graniti RC152G-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Graniti RC152G-28 28 см
Усі ціни 23 →Rotex RC152G-28 Graniti | 841 грн. |
Rotex RC152G-28 Graniti | 828 грн. |
Сковорода Rotex 28 см (RC152G-28 Graniti) | 939 грн. |
Сковорода Rotex Graniti 28 см (RC152G-28) RC152G-28 | 939 грн. |
Сковорода Rotex Graniti 28 см (RC152G-28) RC152G-28 | 939 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Rotex Graniti RC152G-28
Ціни на Rotex Graniti RC152G-28 |
---|---|---|---|---|
Rotex Graniti RC152G-22 22 см | від 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Rotex Graniti RC152G-24 24 см | від 667 грн. | 24 пропозиції | ||
Rotex Graniti RC152G-26 26 см | від 809 грн. | 23 пропозиції | ||
Rotex Graniti RC152G-28 28 см | від 810 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →