Ваги Rotex RSK21-P
Rotex RSK21-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSK21-P
Усі ціни 20 →Rotex RSK21-P | 515 грн. |
Весы кухонные Rotex RSK21-P | 481 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK21-P | 439 грн. |
Rotex Ваги кухонні Rotex RSK21-P | 439 грн. |
Ваги кухонні ROTEX RSK21-P | 439 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Rotex RSK21-P:
- Сенсорне управління
- Індикатор перевантаження
- Індикатор заряду батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →