Смартфон Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 30Фото 23 |
Бюджетний Samsung з мінімально необхідним бортовим оснащенням, націлений на невибагливу аудиторію користувача. Лицьова панель мобільного пристрою очолена 6.5-дюймовим PLS-екраном з роздільною здатністю картинки HD+ (1600х720 пікселів) та краплеподібним вирізом під об'єктив 5 МП селфі-камери. Усередині смартфона встановлена зв'язка з восьмиядерного чіпсету початкового рівня MediaTek Helio P35, 3 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнього накопичувача місткістю 32 ГБ.
Працює апарат під управлінням Android 12 із фірмовою програмною оболонкою One UI Core 4.1, яка розроблена спеціально для бюджетних смартфонів Samsung. Для розширення об'ємів пам'яті в моделі передбачається наявність виділеного слота під картку microSD (до 1 ТБ включно). Фотографує Samsung Galaxy A04e 32GB/3GB на подвійну тильну камеру формату 13+2 МП. Ні NFC-чипа, ні сканера відбитка конструкції пристрою немає. Wi-Fi модель однодіапазонний (2.4 ГГц). Автономне живлення смартфона налагоджено від акумулятора ємністю 5000 мАгод із зарядкою через симетричний роз'єм USB-C.
Купити Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 42 →Samsung Galaxy A04e 3/32Gb BLACK (SM-A042FZKDSEK) | 4 199 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04e A042F 3/32GB Copper (SM-A042FZCDSEK) SM-A042F | 6 225 грн. |
Samsung Galaxy A04e 3/32Gb Black (SM-A042FZKDSEK) Galaxy A04e 3/32Gb Black | 3 699 грн. |
Samsung Galaxy A04e 3/32GB Light Blue (SM-A042FLBD) SM-A042FLBDSEK | 3 399 грн. |
Мобільний телефон Samsung Galaxy A04e 3/32Gb Light Blue (SM-A042FLBDSEK) | 3 762 грн. |
Купивши цей смартфон рік тому, хотілося більшого екрану та свіжої операційної системи. Samsung Galaxy A04e задовольнив ці потреби і ціна була приємна. Тонкі рамки та краплі видний виріз дозволили вмістити у меншому корпусі більшу діагональ дисплею. Використовую для перегляду роликів на YouTube та для спілкування у месенджерах. У невибагливі ігри можна грати, потужності вистачає. Висока автономність, великий екран, свіжа версія Android. Можливість додати пам'яті за допомогою карт microSD, що при вбудованому накопичувачі 32 гб украй необхідно. Відсутність сканеру відбитка пальця та швидкої зарядки яка інколи дуже потрібна. Глянцева задня поверхня яка збирає відбитки пальців, без чохла не зручно тримати, постійно вислизає з рук. Матова поверхня була б доречніша. Дмитро Домрін: користуюся Samsung Galaxy A04e 32GB/3GB більше року |
Непоганий недорогий телефон, купували для бабусі, неідеальний звісно, наш взагалі перестав заряджатися невдовзі після покупки, потім довелося чекати лдовго доки його відремонтують. Так норма за свої гроші, нічого особливого, камера слабенька, для простих завдань вистачає. ціна, андроїд невдовзі після покупки переставши заряджатися Артем: користуюся Samsung Galaxy A04e 64GB/3GB кілька місяців |
Модификації Samsung Galaxy A04e
Ціни на Samsung Galaxy A04e |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 199 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ | від 2 999 грн. | 79 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 1 пропозиція |