Смартфон Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 30Фото 23 |
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ
2022 рікGalaxy A0
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio P35
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:188 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 81 →Смартфон Samsung Galaxy A04e SM-A042F 3/64Gb LIGHT BLUE SM-A042FLBHSEK | 2 899 грн. |
Samsung Galaxy A04e 3/64Gb BLACK (SM-A042FZKHSEK) | 4 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04e SM-A042 3/64GB Dual Sim Black (SM-A042FZKHSEK | 3 487 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04e (A042) 3/64GB Light Black (SM-A042FZKHSEK) SM | 3 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04e 3/64Gb Duos Black A042F (UA UCRF) | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Непоганий недорогий телефон, купували для бабусі, неідеальний звісно, наш взагалі перестав заряджатися невдовзі після покупки, потім довелося чекати лдовго доки його відремонтують. Так норма за свої гроші, нічого особливого, камера слабенька, для простих завдань вистачає. ціна, андроїд невдовзі після покупки переставши заряджатися Артем: користуюся Samsung Galaxy A04e 64GB/3GB кілька місяців |
Купивши цей смартфон рік тому, хотілося більшого екрану та свіжої операційної системи. Samsung Galaxy A04e задовольнив ці потреби і ціна була приємна. Тонкі рамки та краплі видний виріз дозволили вмістити у меншому корпусі більшу діагональ дисплею. Використовую для перегляду роликів на YouTube та для спілкування у месенджерах. У невибагливі ігри можна грати, потужності вистачає. Висока автономність, великий екран, свіжа версія Android. Можливість додати пам'яті за допомогою карт microSD, що при вбудованому накопичувачі 32 гб украй необхідно. Відсутність сканеру відбитка пальця та швидкої зарядки яка інколи дуже потрібна. Глянцева задня поверхня яка збирає відбитки пальців, без чохла не зручно тримати, постійно вислизає з рук. Матова поверхня була б доречніша. Дмитро Домрін: користуюся Samsung Galaxy A04e 32GB/3GB більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy A04e
Ціни на Samsung Galaxy A04e |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 199 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ | від 2 899 грн. | 81 пропозиція | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →