Оперативна пам'ять Samsung SEC DDR4 1x8Gb SEC432N16/8
Samsung SEC432N16/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung SEC DDR4 1x8Gb SEC432N16/8
Усі ціни 13 →Samsung DDR4 8GB 3200 MHz SEC432N16/8 | 779 грн. |
Память DDR4 8G 3200MHz SAMSUNG SEC432N16/8 | 903 грн. |
Samsung DDR4 3200MHz 8GB (SEC432N16/8) | 788 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Samsung (SEC432N16/8) SEC4 | 788 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Samsung (SEC432N16 | 788 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →