Оперативна пам'ять Samsung M323 DDR5 1x8Gb M323R1GB4DB0-CWM
Samsung M323R1GB4DB0-CWM |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M323 DDR5 1x8Gb M323R1GB4DB0-CWM
Усі ціни 23 →Samsung DDR5 8GB 5600Mhz (M323R1GB4DB0-CWM) OEM M323R1GB4DB0-CWM | 1 195 грн. |
Samsung 8 Gb DDR5 5600 MHz (M323R1GB4DB0-CWM) | 1 215 грн. |
Samsung 8 Gb DDR5 5600 MHz (M323R1GB4DB0-CWM) | 1 182 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 8GB 5600 MHz Samsung (M323R1GB4DB0-CWM) | 1 433 грн. |
Samsung DDR5 8GB 5600 MHz M323R1GB4DB0-CWM | 1 179 грн. |
ще 18 пропозицій
Рекомендуємо