Оперативна пам'ять Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Samsung M386B4G70DM0-CMA |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Усі ціни 6 →Модуль памяти для сервера DDR3 32Gb Samsung (M386B4G70DM0-CMA) M386B4G70DM | 4 531 грн. |
Samsung 32GB DDR3L 1600 MHz (M386B4G70DM0-CMA) m386b4g70dm0-cma | 4 765 грн. |
Samsung DDR3 1866MHz 32GB SAMSUNG ECC LRDIMM (M386B4G70DM0-CMA) M386B4G70D | 4 799 грн. |
Samsung M386B4G70DM0-CMA — Модуль пам'яті DDR3 1866MHz 32GB LRDIMM | 4 764 грн. |
Samsung M386B4G70DM0-CMA | 5 294 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung DDR3 32Gb 1866MHz, CL13, 1.35V, ECC, Reg (M386B | 4 978 грн. |
Рекомендуємо