Оперативна пам'ять Samsung M321 DDR5 1x64Gb M321R8GA0BB0-CQK
Samsung M321R8GA0BB0-CQK |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M321 DDR5 1x64Gb M321R8GA0BB0-CQK
Усі ціни 13 →Модуль пам'яті для сервера Samsung SAMSUNG 64GB DDR5 4800Mhz ECC RDIMM (M3 | 12 002 грн. |
Память SAMSUNG 64GB DDR5 4800Mhz ECC RDIMM M321R8GA0BB0-CQK | 10 670 грн. |
Модуль пам'яті для сервера Samsung SAMSUNG 64GB DDR5 4800Mhz ECC RDIMM (M3 | 12 099 грн. |
Samsung 64GB DDR5 4800Mhz ECC RDIMM m321r8ga0bb0-cqk | 11 285 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для сервера Samsung SAMSUNG 64GB DDR5 4800Mhz ECC R | 12 099 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →