Оперативна пам'ять Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb M393A2K40DB3-CWE
Samsung M393A2K40DB3-CWE |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb M393A2K40DB3-CWE
Память для серверів Samsung 16 GB DDR4 3200 MHz (M393A2K40DB3-CWE) | 1 478 грн. |
Samsung 16 Gb DDR4 3200 MHz (M393A2K40DB3-CWE) | 1 308 грн. |
Samsung 16 Gb DDR4 3200 MHz (M393A2K40DB3-CWE) | 1 273 грн. |
Samsung Оперативна память 16 GB DDR4 3200 MHz (M393A2K40DB3-CWE) M393A2K40 | 1 649 грн. |
Модификації Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb
Ціни на Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb M393A2K40DB3-CWE | від 1 273 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb M393A2K40EB3-CWE | від 2 570 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x16Gb M393A2K43DB3-CWE | від 4 391 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо