Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb M471A4G43AB1-CWE
Samsung M471A4G43AB1-CWE 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb M471A4G43AB1-CWE
Усі ціни 6 →Пам'ять для ноутбуків Samsung 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A4G43AB1-CW | 4 330 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung SO-DIMM DDR4 3200MHz 32GB (M471A4G43AB1-CWE) | 3 350 грн. |
Память для ноутбуков Samsung 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A4G43AB1-CWE | 4 007 грн. |
Модуль пам'яті SAMSUNG SO-DIMM DDR4 3200MHz 32GB (M471A4G43AB1-CWE) | 5 221 грн. |
Ноутбучна оперативна пам'ять Samsung DDR4 32GB 3200MHz SO-DIMM 2Rx8 PC4-32 | 3 250 грн. |
Память для ноутбука Samsung 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A4G43AB1-CWE) | 2 750 грн. |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb M471A4G43MB1-CTD | від 3 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x32Gb M471A4G43AB1-CWE | від 2 750 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо