Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BH0-CK0
Samsung M471B5173BH0-CK0 1600 МГц 1.5 В (CK0) 1600 МГц 1.5 В (CKO) |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BH0-CK0
Память Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5173BH0-CK0) M471B5173BH0- | 473 грн. |
Samsung SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz (M471B5173BH0-CK0) M471B5173BH0-CK0 | 588 грн. |
Оперативна пам'ять DDR3 SO-DIMM SAMSUNG 1600 4Gb C11 1.5v (M471B5173BH0-CK | 484 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung SODIMM DDR3 4Gb 1600MHz PC3-12800 (M471B5173BH0 | 480 грн. |
Модификації Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BH0-CK0 | від 473 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BHO-CKO | від 755 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →