Кондиціонер Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S 27 м²
Відео 4Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S 27 м²
Усі ціни 204 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S-GD | 40 999 грн. |
Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Supreme (White) CH-S09FTXAM2S-WP CH- | 40 199 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-WP | 40 199 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Supreme (White) CH-S09FTXAM2S-WP CH- | 40 199 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-WP SUPREME (WHITE) R32 | 40 199 грн. |
«Ікона стилю» серед побутових спліт-систем Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S належить до гвардії кондиціонерів-«дев'яток». Модель передбачається використовувати на площі до 27 м² як у спекотний літній спеку, так і в лютий холод.
Енергоефективний інвертор
В серці моделі впровадили економічний привод з інверторним управлінням найвищого класу енергозбереження-А+++. Він змушує текти по «судинам» системи фреону озонобесопасной марки R32. Спліт-система дарує прохолоду за температури зовнішнього повітря до +54 °С і працює на обігрів в сильний мороз до -30 °С. Відмінними рисами її інверторного компресора виступають вищезгадана енергоефективність, малошумність (18 дБ в нічному режимі охолодження) і збільшений експлуатаційний ресурс.
Прогресивна фільтрація
Вбудована в кондиціонер система фільтрації CH SMART-ION Filter справляє комплексну воздухоочістку, нейтралізує неприємні запахи, знищує хвороботворні бактерії і насичує повітря негативно зарядженими іонами в інтересах загального поліпшення самопочуття домочадців. Ну а на варту запобігання розмноження плісняви та грибків всередині блока поставлена функція самоочищення (після припинення роботи кондиціонера, вентилятор продовжує деякий час працювати «вхолосту»).
Гнучкість взаємодії
Керувати режимами роботи моделі пропонується з пульта ДУ або спряженого по бездротовій мережі смартфона. Пульт несе на борту інформативний дисплей з підсвічуванням, а його поверхня оброблена антибактеріальним покриттям. Для повноти картини необхідно відзначити стильний дизайн «фасаду» кімнатного блока пристрій, який стане прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру.
Модификації Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S
Ціни на Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S 27 м² | від 33 300 грн. | 208 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Supreme CH-S12FTXAM2S 35 м² | від 34 960 грн. | 195 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Supreme CH-S18FTXAM2S 53 м² | від 41 499 грн. | 198 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Supreme CH-S24FTXAM2S 70 м² | від 52 000 грн. | 139 пропозицій |