Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ 25 м²
Відео 3Фото 13 |
Високоякісний інверторний кондиціонер преміумкласу в форматі спліт-системи серії Zubadan, призначеної для нагрівання та охолодження повітря в приміщеннях сумарною площею до 25 м². Має оригінальний дизайн внутрішнього блока. Поєднання простих форм, строгої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластику, який подібно лакофарбовому покриттю типу «металік» має глибинну структуру, надає кондиціонеру ефектний зовнішній вигляд, який органічно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки наднизькому рівню шуму може встановлюватися в дитячих кімнатах і спальнях. Характеризується використанням передової схемотехніки та якісних комплектуючих, високою надійністю і вражаючою енергоефективністю класу А+++. Інверторна технологія забезпечує безперервне регулювання потужності компресора, що дає змогу зробити процес охолодження повітря максимально швидким і забезпечує високу точність регулювання температури.
Крім зазначених вище режимів, кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ може працювати як осушувач і вентилятор/очищувач повітря. Оснащений вбудованим інфрачервоним сенсором, що визначає наявність людей у приміщенні. Багатоступенева система очищення повітря складається з серії фільтрів, які забезпечують механічне, сорбційне та плазмове очищення з антибактеріальним ефектом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ 25 м²
Усі ціни 69 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN25VGR/MUZ-L | 68 600 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter Zubadan MSZ-LN25VG2W/MUZ- | 67 971 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Inverter Zubadan MSZ-LN25VG2W/MUZ- | 60 490 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN25VG2V/MUZ-LN25VGHZ2 | 89 475 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN25VG2W/MUZ-LN25VGHZ2 | 64 295 грн. |
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ — еталон гарного смаку з оригінальним дизайном внутрішнього блоку. Але не лише зовнішністю прикметна ця модель. Рівних їй по функціональній зарядженості знайти досить складно.
Елегантна зовнішність
У стилістиці кімнатного блоку кондиціонера поєднуються прості форми, сувора геометрія ліній і спеціальний комбінований пластик в чотирьох кольорах на вибір: натуральний білий, перламутровий білий, чорний онікс і рубіново-червоний. До пари внутрішньому блоку виконаний і пульт ДУ. Він забарвлений в ті ж кольори, що і кімнатний модуль спліт-системи.
Енергоефективність
На 1 кВт спожитої електроенергії кондиціонер продукує до 10.5 кВт холоду і до 5.2 кВт тепла. Це один з найвищих показників в класі, що дозволив присвоїти інверторному приводу спліт-системи клас енергоефективності А+++. У комплектації з зовнішнім блоком морозостійкої серії Zubadan підтримується робота пристрою на обігрів при низьких та мінусових температурах зовнішнього повітря (до -25 °C).
«Розумні» датчики
З цікавого на борту Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ варто виділити 3D-датчик температури, який фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні, дистанційно визначаючи температуру в різних точках приміщення. Також кондиціонер вміє визначати розташування людей і автоматично змінювати напрямок повітряних потоків на чи від нього. У разі тривалої відсутності людей в кімнаті спліт-система спершу переходить в енергоощадний режим, а потім відключається зовсім.
Повний фарш
Внутрішні блоки кондиціонера комплектуються системою очищення повітря Plama Quad Plus, дезодоруючим і бактерицидним фільтром з іонами срібла. В заводську комплектацію включений контролер Wi-Fi, що дозволяє керувати спліт-системою з будь-якої точки світу за умови наявності інтернет-з'єднання.
Модификації Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ
Ціни на Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ 25 м² | від 60 490 грн. | 71 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VGHZ 35 м² | від 73 825 грн. | 66 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ 50 м² | від 103 302 грн. | 37 пропозицій |