Карта памяти SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ (SDSDXXD-1T00-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 1Tb |
|
Гид по картам памяти для фотоаппаратовКакие карточки памяти используются в современных камерах и чем они отличаются? Давайте разбираться
MicroSD, SD или CompactFlash? Как выбрать подходящую карту памяти для смартфона, фотоаппарата, видеокамеры и другой техникиРазбираемся, какие существуют форматы карт памяти и где они используются
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели SanDisk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ
Все цены 27 →Карта памяти SanDisk 1TB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 Extreme Pro (SDSDXXD-1 | 9 685 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1TB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 Extreme Pro (SDSDXXD- | 9 689 грн. |
Карта памяти SanDisk 1tb sd class 10 uhs-i u3 v30 Extreme pro (sdsdxxd-1t0 | 9 832 грн. |
SanDisk 1 TB SDXC UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXD-1T00-GN4IN) | 9 177 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1TB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXD-1T | 9 661 грн. |
eще 20 предложений
Безвідмовна робоча конячка на роки вперед Використовую в обох своїх камерах саме такі флешки вже більше 5 років. Ні разу не пожалкував про покупку. Підходить як для зйомки відео 1080р60, так і для фото (камери мають 24мп сенсори), при зйомці серій немає підвисань - все швидко завантажується і не викликає незручностей чи затримок. Зчитуються також швидко і точно, використовував різні кардрідери і незручностей не зустрів, для моїх потреб більш ніж достатньо. Отже якщо ви фотограф-любитель, не знімаєте за раз по кілька тисяч кадрів і не зливаєте потім терабайти даних на ваш ПК - купляйте цю флешку, прослужить не один рік. Тим більш ціна більш ніж демократична, навіть на 2023 рік. Як бонус виробник дарує код для активації ліцензії у фірмовому софті для відновлення даних, але особисто мені так це ні разу і не знадобилось. Недоліків не знайшов, якість перевірена часом Александр Ч: пользуюсь SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb более года |
Добавить отзыв
Модификации SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Цены на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | от 465 грн. | 2 предложения | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 64 ГБ | от 653 грн. | 6 предложений | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | от 1 343 грн. | 15 предложений | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 256 ГБ | от 2 122 грн. | 14 предложений | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | от 4 159 грн. | 29 предложений | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | от 9 004 грн. | 27 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →