Тумба під умивальник Aquarius Silver 60 70942674
Фото 7 |
Aquarius Silver 60 70942674 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Silver 60 70942674
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Aquarius Silver 60 графіт 70942675 з раковиною Комо | 10 171 грн. |
Тумба Aquarius Silver консольна з умивальником Комо 60 Білий (70942674) | 11 528 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 60 70942674 з раковиною Комо | 10 029 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 60 70942674 з раковиною Комо | 10 018 грн. |
Тумба Aquarius Silver підвісна з умивальником Комо 60 Графіт (70942675) | 11 704 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 60 графіт 70942675 з раковиною Комо | 10 182 грн. |
Модификації Aquarius Silver 60 70942674
Ціни на Aquarius Silver 60 70942674 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Silver 60 70942674 | від 10 018 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 70 70942382 | від 10 778 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 80 70942384 | від 11 681 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →