Кухонний ніж Satake Daichi 805-544
Satake Daichi 805-544 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Daichi 805-544
Усі ціни 6 →Кухонный японский Шеф нож 200 мм Satake Daichi (805-544) 805-544 | 5 999 грн. |
Кухонный японский Шеф нож 200 мм Satake Daichi (805-544) 805-544 | 5 999 грн. |
Ніж кухарський Satake Daichi (805-544) | 5 999 грн. |
Кухонний японський Шеф ніж 200 мм Satake Daichi (805-544) | 5 699 грн. |
Ніж кухарський Satake Daichi (805-544) | 7 199 грн. |
Кухонний японський Шеф ніж 200 мм Satake Daichi (805-544) | 5 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →