Кухонний ніж Wusthof Classic 1040100120
Фото 8 |
Wusthof Classic 1040100120 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040100120
Усі ціни 7 →Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic 20 см (1040100120) | 6 349 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof 1040100120 20 см у картонній упаковці | 6 349 грн. |
Wuesthof 20 см 1040100120 20см1040100120 | 6 349 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic 20 см Чорний (1040100120) | 5 732 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic 20 см Чорний (1040100120) | 6 349 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic Шварц, 20 см (1040100120) | 6 349 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wsthof Classic 20 см чорний (1040100120) | 6 349 грн. |
Модификації Wusthof Classic 1040100120
Ціни на Wusthof Classic 1040100120 |
---|---|---|---|---|
Wusthof Classic 1040200120 | від 4 800 грн. | 13 пропозицій | ||
Wusthof Classic 1040100120 | від 5 732 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →