Кухонний ніж Satake Daichi 805-575
Satake Daichi 805-575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Daichi 805-575
Усі ціни 7 →Кухонный японский Шеф нож 180 мм Satake Daichi (805-575) 805-575 | 4 999 грн. |
Кухонний японський Шеф ніж 180 мм Satake Daichi (805-575) | 4 999 грн. |
Кухонный японский Шеф нож 180 мм Satake Daichi (805-575) 805-575 | 4 999 грн. |
Кухонний японський Шеф ніж 180 мм Satake Daichi (805-575) | 4 999 грн. |
Ніж кухарський Satake Daichi (805-575) | 4 999 грн. |
Ніж кухарський Satake Daichi (805-575) | 5 999 грн. |
Кухонний японський Шеф ніж 180 мм Satake Daichi (805-575) | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →