Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057537
Fiskars Functional Form 1057537 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057537
Усі ціни 34 →Ніж кухарський Nakiri Fiskars Functional Form 16 см 1057537 | 893 грн. |
FISKARS FF 1057537 | 1 053 грн. |
Ніж Fiskars Nakiri Ff кухарський 35.5 см (1057537) | 1 188 грн. |
Нож Fiskars Nakiri Ff поварской 35.5 см (1057537) | 1 188 грн. |
FISKARS Nakiri FF (1057537) | 640 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →