Літня шина Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y
Усі ціни 35 →Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y XL | 3 953 грн. |
Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y XL | 4 570 грн. |
Sava Intensa UHP 2 (235/55R17 103Y) | 3 710 грн. |
Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y | 4 334 грн. |
Летние шины Sava Intensa UHP 2 235/55 ZR17 103Y XL 1001027959 | 3 911 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →