Рамка для розетки / выключателя Schneider Asfora EPH5800562
Schneider Asfora EPH5800562 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Schneider 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Schneider.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Schneider Asfora EPH5800562
Все цены 7 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800562 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora сталь EPH5800562 | 228 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora сталь EPH5800562 | 194 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна Schneider Electric Asfora Сталь (EPH5800562) | 232 грн. |
SE Рамка 5м сталь EPH5800562 | 228 грн. |
Рамка 5-місцева Сталь Asfora Schneider Electric, EPH5800562 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна Asfora горизонтальна ABS сталь [EPH5800562] Шнейдер Елект | 237 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →