Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280615
Schneider New Unica Studio Color NU280615 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280615
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color лілова з беж | 606 грн. |
Рамка 3-постова Schneider Electric Unica New Ліловий/Бежевий (NU280615) | 599 грн. |
Рамка 3-постова Unica New Ліловий / Бежевий Schneider Electric NU280615 | 610 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280615
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280615 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280612 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280618 | від 281 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280611 | від 606 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280617 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280616 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280615 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280614 | від 606 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →