Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280218
Schneider New Unica Studio Color NU280218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280218
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280218 | 108 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color біла NU2802 | 108 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Білий/Білий (NU280218) | 108 грн. |
Рамка 1-постова Білий Unica New / Білий Schneider Electric NU280218 | 108 грн. |
Рамка 1-постова біла/біла [NU280218] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 110 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280218
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280218 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280218 | від 108 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280211 | від 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280212 | від 246 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280217 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280216 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280215 | від 246 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280214 | від 250 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →