Кухонна мийка Schock Classic R-100 510x510
Фото 16 |
Schock Classic R-100 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Classic R-100 510x510
Усі ціни 30 →Schock Classic R-100 pietra 60 | 5 676 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK CLASSIC R100 Alpina-07 | 10 706 грн. |
Schock Classic R-100 vanilla 20 | 5 676 грн. |
Schock Classic R-100 colorado 08 | 7 009 грн. |
Schock Classic R-100 onyx 10 | 8 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →