Велосипед KTM Penny Lane 271 2023 frame M
KTM Penny Lane 271 2023 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Penny Lane 271 2023 frame M
Усі ціни 18 →KTM Penny Lane 271 27,5 2023 (M/42 рожевий) 22817242 | 32 000 грн. |
KTM Penny Lane 271 27,5 2023 (M/42 рожевий) 22817242 | 32 000 грн. |
Велосипед 27.5" KTM Penny Lane 271 (2023) pink M (171-182 см) 22817242 | 32 000 грн. |
KTM Велосипед KTM PENNY LANE 271 27.5", размер M рама 42 (2022) Красный 22 | 32 000 грн. |
Велосипед KTM Penny Lane 271 27.5" рама-M/42 Dark Red (22817212) | 29 062 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації KTM Penny Lane 271 2023 frame M
Ціни на KTM Penny Lane 271 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KTM Penny Lane 271 2023 frame M | від 28 761 грн. | 20 пропозицій | ||
KTM Penny Lane 271 2023 frame S | від 28 761 грн. | 16 пропозицій |