Велосипед Scott Aspect 950 2021 frame XL (280571.009)
Відео 2Фото 2 |
Scott Aspect 950 2021 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Scott Aspect 950 2021 frame XL
Ціни на Scott Aspect 950 2021 frame XL |
---|---|---|---|---|
Scott Aspect 950 2021 frame L | від 30 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Scott Aspect 950 2021 frame M | від 30 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Scott Aspect 950 2021 frame S | від 28 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 950 2021 frame XL | від 30 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Scott Aspect 950 2021 frame XS | від 28 000 грн. | 10 пропозицій | ||
Scott Aspect 950 2021 frame XXL | від 28 000 грн. | 2 пропозиції |