Спальний мішок Sea To Summit Ascent AcI Long (STS AAC1-L)
Відео 2Фото 13 |
Sea To Summit Ascent AcI Long зріст до 183 см, t 2 °Cзріст до 198 см, t 2 °C |
|
Розрахований на зріст до 198 см. Оснащений блискавкою з двох сторін. Окреме відкриття нижній частині (блискавка в районі стоп).
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Ascent AcI Long
Усі ціни 7 →Спальный мешок Sea to Summit Ascent AcI (2/-4°C), 198 см - Left Zip, Lime/ | 15 951 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Ascent AcI Left Zip (Lime/Moss, Long) STS AAC | 15 951 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Ascent AcI 2019 Left Zip Lime/Moss Long (STS | 15 951 грн. |
Спальник Sea To Summit Ascent AcI 2019 Left Zip L лівий Зелений (1033-STS | 15 951 грн. |
Спальник Sea To Summit Ascent Ac1 Long L Салатовий | 15 951 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Ascent AcI 2019 Left Zip Lime/Moss Long (STS | 15 951 грн. |
Спальник Sea To Summit Ascent Ac1 Long (STS AAC1-L) | 15 951 грн. |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 164.5 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 156 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 129 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Sea To Summit Ascent AcI Long
Ціни на Sea To Summit Ascent AcI Long |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Ascent AcI Reg | від 14 469 грн. | 9 пропозицій | ||
Sea To Summit Ascent AcI Long | від 15 951 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →