Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ
Seagate STKP8000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 8TB STKP8000400 3. | 7 449 грн. |
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 8 TB STKP8000400 | 6 950 грн. |
Seagate Expansion Desktop 8TB (STKP8000400) | 7 872 грн. |
Seagate Expansion Desktop 8TB (STKP8000400) | 8 064 грн. |
Модификації Seagate Expansion STKP STKP8000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP8000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 399 грн. | 35 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 8 799 грн. | 26 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 728 грн. | 25 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 15 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 15 314 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо