Жорсткий диск Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900
Відео 32Фото 4 | 4 692 грн. Купити! Жорсткий диск Seagate ST4000VN008 4TB 64MB 5900 rpm IronWolf NASМаркетплейс: Rozetka.ua R2K storeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 |
|
Надійний, продуктивний і ємний внутрішній жорсткий диск форм-фактор: 3.5" з сімейства HDD-накопичувачів Seagate IronWolf 2016 року. Ця лінійка включає 9 моделей об'ємом від 1 Гб до 14 Тб, конструкція і прошивка яких оптимізована для вирішення завдань довготривалого зберігання інформації в NAS-масивах. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для використання в домашніх і офісних багатодискових сховищах, що підключаються до локальної мережі з допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань.
Ця модель протестовано і схвалено компанією QNAP. Крім цього, може експлуатуватися в якості додаткового HDD-накопичувача підвищеної ємності в універсальному домашньому ПК, ігровий або мультимедійної системи. Жорсткий диск Seagate IronWolf ST4000VN008 не рекомендується до використання в якості системного, але він чудово впорається зі зберіганням великих об'ємів файлів робочих проєктів, резервних копій, відео-, фото - та аудіоконтенту найвищої якості. У цій моделі використовується технологія класичної магнітного запису (СMR), що дозволяє добитися високої швидкості послідовного читання/запису (до 180 Мбайт/с), а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5900 об/хв. Це забезпечує помірне тепловиділення (3,95 Вт на холостому ходу), що важливо при створенні домашніх NAS-систем з тихим охолодженням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
1 1 3 8 |
Працює 4-5 день, говорити що HDD вогонь поки що рано, хотілося що б працював якомога довше, років так 5 :))) HDD купувався для збереження особистих даних, музика, фото, відео тощо 4 TB поки що достатньо . Надалі потрібно купувати NAS та 2 HDD по 4 TB мені б вистачило. Розетці дякую за СМІЛІВІСТЬ :) дякую за швидку доставку. Метод запису CMR, малошумний, ціна. Упаковка! |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Жахливий відсоток браку від компанії Seagate. Замовлявши 2 диски. Перший приїхав зі браком і відразу після цього замовивши наступний з надією, що це був одинокий випадок. І що? Інший диск також приїздить зі браком. Як таке можливо, що два диски браковані?
Ці диски - це синонім купи витраченої години та нервів через сервіси та повернення коштів. Ні Жахлива якість |
Модификації Seagate IronWolf ST4000VN008
Ціни на Seagate IronWolf ST4000VN008 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 004 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 723 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 3 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 155 грн. | 66 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 801 грн. | 56 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 723 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 378 грн. | 53 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 9 745 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 477 грн. | 57 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 480 грн. | 5 пропозицій |