Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025
Відео 15 | Очікується у продажу 13 760 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025 2 ТБ NE001 2 ТБ 2 ТБ NE0025 NT001 4 ТБ E001 4 ТБ 4 ТБ NE0025 NT001 6 ТБ NE000 6 ТБ NE0023 6 ТБ NT001 8 ТБ NE0004 8 ТБ NE001 8 ТБ 8 ТБ NE0021 NT001 10 ТБ NE000 10 ТБ NE0004 10 ТБ NE0008 10 ТБ NT001 12 ТБ 12 ТБ NE0007 NE0008 12 ТБ NT001 14 ТБ14 ТБ NE0008 16 ТБ NE000 16 ТБ NT001 18 ТБ NE000 18 ТБ NT001 20 ТБ NE000 20 ТБ NT001 22 ТБ24 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
30 липня 2021, 20:20
Некорректные данные по 4ТБ диску. #
https://www.seagate.com/files/www-content/datasheets/pdfs/ironwolf-pro-18tb-DS1914-18-2106US-en_US.pdf
В спецификации указано что Cache имеет размер 256MB
Здесь же указано что размер кеша 128МБ
В спецификации указано что Cache имеет размер 256MB
Здесь же указано что размер кеша 128МБ
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025
Ціни на Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 ТБ NT001 | від 5 430 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 | від 4 781 грн. | 42 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 | від 5 476 грн. | 13 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE000 6 ТБ NE000 | від 8 099 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE0023 6 ТБ NE0023 | від 18 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 | від 10 091 грн. | 26 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE0004 8 ТБ NE0004 | від 10 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8 ТБ NE001 | від 8 819 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 ТБ NT001 | від 10 468 грн. | 21 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 ТБ NE000 | від 14 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0004 10 ТБ NE0004 | від 17 346 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 ТБ NE0008 | від 10 495 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 ТБ NT001 | від 11 819 грн. | 39 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 ТБ NE0008 | від 12 894 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 ТБ NT001 | від 14 344 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 ТБ | від 16 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 ТБ NE0008 | від 12 590 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 ТБ NE000 | від 19 362 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 ТБ NT001 | від 13 999 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 ТБ NE000 | від 15 700 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 ТБ NT001 | від 16 108 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 ТБ NE000 | від 19 520 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 ТБ NT001 | від 20 389 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 ТБ | від 22 306 грн. | 28 пропозицій |