Жорсткий диск Seagate Video 2.5 HDD ST500VT000 500 ГБ
Відео 1Фото 2 |
Seagate Video 2.5 HDD ST500VT000 500 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Video 2.5 HDD ST500VT000 500 ГБ
Усі ціни 30 →Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate 5400rpm 16MB Video (ST500VT000) Re | 667 грн. |
Жорсткий диск Seagate ST500VT000 | 1 249 грн. |
Seagate Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB Seagate (# ST500VT000 #) # S | 674 грн. |
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB Seagate (# ST500VT000 #) # ST500VT00 | 674 грн. |
Seagate 500GB (# ST500VT000 #) # ST500VT000 # | 674 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →