Жорсткий диск Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 ТБ
Відео 4Фото 2 |
Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 ТБ 18 ТБ20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 ТБ
Усі ціни 48 →Жесткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000NM007D) | 16 054 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Seagate Exos X20 20TB (ST20000NM007D) | 15 359 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos X20 20 TB (ST20000NM007D) | 15 315 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X20 20 Tb (ST20000NM007D) | 15 388 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X20 20 Tb (ST20000NM007D) | 15 241 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D
Ціни на Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X20 SATA ST18000NM003D 18 ТБ | від 14 179 грн. | 14 пропозицій | ||
Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 ТБ | від 11 895 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →