Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC8000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ
Усі ціни 40 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 8.0TB Seagate One Touch Black (STLC800040 | 7 409 грн. |
Жесткий диск Seagate One Touch Black 2.5" 8.0TB USB (STLC8000400) STLC8000 | 7 182 грн. |
Жорсткий диск Seagate One Touch Hub 8 TB (STLC8000400) | 8 331 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch Hub 8 Tb (STLC8000400) | 7 372 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate One Touch Hub 8 Tb (STLC8000400) | 7 302 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch Hub STLC8000400
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC8000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 871 грн. | 41 пропозиція | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 306 грн. | 35 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 044 грн. | 42 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 10 949 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 377 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 15 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 17 236 грн. | 9 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо