Жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0025 4 ТБ SAS
Фото 3 | Товар застарів 10 039 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості жорсткого диска Seagate ST4000NM0025:
- Формат зберігання даних 512n
Модификації Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0025
Ціни на Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0025 |
---|---|---|---|---|
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS | від 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST3000NM0025 3 ТБ SAS | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0035 4 ТБ SATA, MTBF 2 | від 13 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST8000NM0075 8 ТБ SAS | від 15 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS | від 8 573 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0016 10 ТБ SATA, ПО | від 9 398 грн. | 2 пропозиції |