Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ
Відео 9 |
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ
Усі ціни 38 →Жесткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000VE002) | 17 043 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 20 Tb (ST20000VE002) | 16 722 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate SkyHawk Ai 20 Tb (ST20000VE002) | 16 563 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk AI 20TB SATA/256MB (ST20000VE002) | 17 179 грн. |
Жесткий диск 3.5" 20tb Seagate (st20000ve002) | 17 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk AI ST20000VE002
Ціни на Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE0004 8 ТБ ST8000VE0004 | від 10 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 ТБ ST8000VE001 | від 7 920 грн. | 59 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 ТБ 234 MB/s | від 10 112 грн. | 57 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE0008 10 ТБ 250 MB/s | від 9 564 грн. | 24 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 ТБ ST12000VE001 | від 10 111 грн. | 54 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 ТБ 2 млн. ч | від 14 334 грн. | 33 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 ТБ | від 16 434 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ | від 16 219 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →