Жорсткий диск Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 ТБ
Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 ТБ
Усі ціни 61 →Жорсткий диск 1TB Seagate SkyHawk ST1000VX013 для відеоспостереження | 2 316 грн. |
Жесткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) | 2 434 грн. |
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) ST1 | 2 231 грн. |
Жесткий диск Seagate SkyHawk 1.0TB 5400rpm 256MB (ST1000VX013) ST1000VX013 | 2 082 грн. |
Жорсткий диск Seagate 1TB 3.5" 5900 256MB SATA SkyHawk (ST1000VX013) ST100 | 2 341 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →