Вудилище SELECT Freek FRK-802M
Відео 5 |
SELECT Freek FRK-802M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Freek FRK-802M
Усі ціни 11 →Спининговое удилище Select Freek FRK-802M 2.44m 5-25g Fast | 1 090 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-802M 2.44m 5-25g Fast (1870.31.53) | 1 135 грн. |
Удилище Select Freek FRK-802M 2.44m 5-25g Fast (1870.31.53) 1870.31.53 | 1 090 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-802M 2.44m 5-25g Fast (1870.31.53) 1870.31.53 | 1 090 грн. |
Select Вудилище Select Freek FRK-802M 2.44m 5-25g Fast (1870.31.53) 1870.3 | 1 090 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →