Вудилище SELECT Freek FRK-802MH
Відео 5 |
SELECT Freek FRK-802MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Freek FRK-802MH
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Select Freek FRK-802MH 2.44m 7-32g Fast | 1 091 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-802MH 2.44m 7-32g Fast (1870.31.54) | 1 135 грн. |
Удилище Select Freek FRK-802MH 2.44m 7-32g Fast (1870.31.54) 1870.31.54 | 1 090 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-802MH 2.44m 7-32g Fast (1870.31.54) 1870.31.54 | 1 090 грн. |
Select Вудилище Select Freek FRK-802MH 2.44m 7-32g Fast (1870.31.54) 1870. | 1 090 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →