Вудилище SELECT Nitro NTR-762MH
SELECT Nitro NTR-762MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Nitro NTR-762MH
Спінінг Select Nitro NTR-762MH 2.28 m 7-28g | 1 400 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762MH 2.28m 7-28g Fast (1870-31-16) | 1 400 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762MH 2.28 m 7-28g Fast | 1 440 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762MH 2.28 m 7-28g Fast (1870-31-16) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →