Вудилище Flagman Giant 792MH (FGT792MH)
Flagman Giant 792MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Giant 792MH
Спиннинговое удилище Flagman Giant 792MH 2.36м 12-44г FGT792MH | 1 115 грн. |
Спінінг Flagman Giant 792MH 2.36м 12-44г (FGT792MH) | 1 189 грн. |
Спінінг Flagman GIANT 792MH 12-44g (108099) FGT792MH | 1 189 грн. |
Спінінгове вудилище Flagman Giant 792MH 2.36м 12-44г (FGT792MH) | 1 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →