Літня шина Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W
Відео 23Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W
Усі ціни 7 →Vredestein ULTRAC 215/55 R16 97W (9032318270) | 6 440 грн. |
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W | 6 580 грн. |
Шини Vredestein Ultrac 215/55 ZR16 97W XL | 5 844 грн. |
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W FR XL | 5 648 грн. |
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W XL AP21555016WULAA02 | 5 699 грн. |
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W XL | 6 094 грн. |
Vredestein ULTRAC 215/55 R16 97W XL (8096832216) | 9 090 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W
Ціни на Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Vredestein Ultrac 215/55 R16 93V | від 3 300 грн. | 36 пропозицій | ||
Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W | від 5 648 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →