Умивальник Simas Flow FL 01 690 мм
Фото 3 |
Simas Flow FL 01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Simas Flow FL 01
Ціни на Simas Flow FL 01 |
---|---|---|---|---|
Simas Flow FL 01 690 мм | від 7 568 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 02 885 мм | від 8 202 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 03 1150 мм | від 9 469 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →