Умивальник Simas Wave WA 06 480 мм
Фото 4 |
Simas Wave WA 06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Wave WA 06 480 мм
Усі ціни 13 →Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, glossy black (WA 06) | 11 029 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, glossy white (WA 06) | 7 775 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, matte antracite (WA 06) | 11 029 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, matte black (WA 06) | 11 029 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, matte cemento (WA 06) | 11 029 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →